شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی آویشن

کاربر گرامی لطفا قبل از خرید به موارد زیر توجه کنید:
ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی آویشن و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی آویشن از سوی کاربر است.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی آویشن منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی آویشن تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است

خدمات سفارش ارسال کالا:
فروشگاه اینترنتی آویشن خود را متعهد به ارائه بالاترین کیفیت در خدمات و سرویس دهی به مشتریان میداند
از همین رو در روزهای کاری شنبه تا پنجشنبه پس از پردازش سفارشات در اولین روز کاری سفارش شما بوسیله پست پیشتاز ارسال خواهد شد.
موجودی کالا بطورمستمر بررسی و در صورت اتمام محصول در صفحه محصول اعلام میشود.
فروشگاه اینترنتی آویشن هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه میشود.
با توجه به اطلاعات کامل در مورد محصول،نحوه مصرف،موارد احتیاط در صفحه محصول،فروشگاه آویشن هیچ مسئولیتی در قبال استفاده ناصحیح از محصول را نمیپذیرد.
فروشگاه اینترنتی آویشن امکان پرداخت در محل را در سراسر کشور برای شما مشتریان گرامی فراهم کرده است،
مسئولیت هرگونه اشتباهی از طرف خریدار که منجر به برگشت مرسوله شود بر عهده خریدار است و هزینه ارسال در حساب کاربری خریدار ثبت خواهد شد.

شرایط بازگشت کالا:

هرگونه نقص و عیب در کالا، باید در مدت ۴۸ ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق فرم شکایات (برای دریافت فرم اینجا کلیک کنید) به مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات جایگزین گردد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
ما به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کنیم.
فروشگاه اینترنتی آویشن متعهد می‏‌شود از حریم شخصی شما دفاع کند.
همه مطالب در دسترس فروشگاه اینترنتی آویشن جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی آویشن محسوب می شود و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، پیگرد قانونی دارد.